Jídlo/Pití

Chutnej Fast Food (burger menu) – recenze

Zdravím!

*

V dnešním článku nenajdete recept na další výborné jídlo nebo dezert, ale recenzi na burger menu od Chutnej Fast Food. Už jsem od nich měla i dvakrát pizzu, ale to by bylo v jednom článku už moc recenzí a tak si to schovám na příště. Váže se k tomu totiž jedna vtipná historka.

Chutnej Fast Food je nejen veganská kamenná restaurace, ale také rozvážejí po celé Praze a okolí. Více informací a celé jejich menu najdete na webových stránkách: www.chutnej.cz. Myslím, že tuto firmu hezky vystihli sami zakladatelé: „Proměňujeme jídlo z ulice na zdravý luxus.“

Už jste vyzkoušeli Chutnej Fast Food? Budu moc ráda, když napíšete komentář a začnete mě sledovat na mém FacebookuInstagramu a Twitteru.

*

Chutnej Fast Food

Chutnej Fast Food (burger menu)

Nejdřív vám povím, co burger menu obsahuje. Mužete si vybrat ze 4 druhů burgerů: falafel, brokolicový, řepkový a dhál. Do něj je pak na výběr omáčka: sojanéza, chillinéza a česneková. K burgeru máte přílohu: zelninové hranolky, cibulové kroužky, falafel nebo salát coleslaw. Celé burger menu (burger a jedna příloha) stojí 179 Kč. Za příplatek 20 Kč je k dispozici i bezlepková bulka. Přílohy navíc se pohybují kolem 45 Kč. Abych nezapomněla, tak je možné si vybrat i komplet burger menu, kde je nápoj (Wostok limonády) za konečnou cenu 207 Kč.

Cena za rozvoz se pohybuje mezi 59 – 169 Kč podle toho v jakém pásmu bydlíte. Je možné si zdarma jídlo vyzvednout přímo v restauraci.

Chutnej Fast Food

Já jsem si objednala obyčejné burger menu + tři přílohy navíc, protože jsem je prostě musela vyzkoušet. U burgeru jsem zvolila dhál placku, která byla naprosto vynikající. Celý burger byl dobře dochucený a vyvážený. Jediné, co mi nesedlo byli klíčky a to, že neumím jíst vysoké burgery, ale to je spíš můj problém! Cibulové kroužky byly úžasné a s domácí sojanézou ještě lepší. Zeleninové hranolky mi bohužel moc nechutnaly. Nebyly ani trochu křupavé, ale okořeněné byly dobře. Nejlepší byl salát coleslaw, kdy jsem po jeho snězení byla smutná, že už došel!

Celé menu hodnotím tedy 4 hvězdičkami. Dala bych 5 hvězdiček, ale hranolky mě neuchvátili a jídlo bylo bohužel docela vlažné, když ho dovezli a to nebydlím zas tak daleko. Jinak jsem byla spokojená, nacpaná a nevyčítala jsem si to, že jsem za tento oběd zaplatila trochu víc, než bych za běžný oběd dala doma. Doporučuji všem, kteří mají rádi fast food, ale nechtějí jíst úplně nezdravě a živočišné výrobky.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..