O blogu

Christmas competition (Vánoční soutěž)

Hello and welcome to the fifth article of my Christmas project „12 days of Christmas“!
Ahoj a vítejte u pátého článku mého vánočního projektu „12 vánočních dnů“!

ysa

I’m so sorry, but this competition is only for people in (and from) Czech Republic. Maybe next time. But you can also write me in comments „What is the best thing about Christmas (according to you)?„. I would like to read your answers.
_
Omlouvám se, ale tahle soutěž je jen pro lidi v (a z) České republice. Možná příště. Ale i vy mi můžete v komentářích napsat „Co máš na Vánocích nejraději?“. Ráda bych si vaše odpovědi přečetla.

A teď už k samotné soutěži. Vše důležité máte na letáčku výše, ale ještě jednou. Soutěží se o 2 vonné vosky od společnosti Yankee candle (koupila jsem je sama) a soutěžit smí jen ti s adresou v ČR.
Začínáme dnes 10. 12. 2014 od 20:00 a končíme 24. 12. 2014 v 10:00. Vyhlášení bude tady na blogu i mé FB stránce 24. 12. 2014 ve 12:00.

Pravidla jsou snadná:
1. Lajkni mojí stránku na FB: Annie Reprobate
2. Sdílej tento příspěvek: Odkaz
3. Do komentářů (tady nebo na FB) napiš odpověď na otázku: Co máš na Vánocích nejraději?

To je vše. Vím, že to není žádný velký dar, ale myslím, že by mohl výherce potěšit. Pokud bude hodně účastníků, tak brzy udělám další soutěž. Krásný advent a budu moc ráda, když na můj blog zavítáte v nejbližší době znovu. ^^

Good night! Dobrou noc a hodně štěstí!

IMG_3782

6 komentáře

 • Kame Kameko

  Vánoce pro mě znamenají hlavně chvíle strávené s rodinou. Čím jsem starší, tím víc si uvědomuju, jak moc se pro mě Vánoce změnily, že už to není takové, jaké to bylo před pěti, deseti lety. Někteří členové rodiny už dokonce nejsou s námi.
  Na Vánocích mám proto nejraději tu jistotu, že uvidím svoji rodinu, že s nimi strávím čas. A že tam budeme všichni.

  (Tak a teď se mi podařilo sama sebe rozbrečet, ach jo :D)

 • Petr Kubinský

  Na Vánocích mám nejraději tu pohodu, vůni cukroví a hlavně tu natěšenost na Štědrovečerní večeři. Miluju na nich to, že můžu být se svými blízkými, v pohodě a v klidu 

 • Schmetti

  Mám nejradši tu atmosféru, světýlka, kam se podíváš. Ještě lepší je to, když k tomu napadne sníh. Sice mi vadí zima jako zima, nebaví mě se oblékat do zimních věcí 😀 Ale je hrozně kouzelné, když po celý zmrzlý můžeš zahřát svařákem, kakaem nebo čímkoliv, co má člověk rád. Ať už venku nebo v kavárně. A pak mám taky ráda jídlo 😀

 • Hany

  Miluju na Vánocích tu atmosféru, vůni cukroví a vonných svíček :-). Napětí dětiček…prostě to netrpělivé očekávání je nepopsatelné :-). Taky horký punč, rodina, přátelé…to jsou Vánoce.
  Tobě přeji stejně nádherné Vánoce a úspěšný nový rok :-).
  Hany

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..