Spolupráce

Christmas challenge (vánoční výzva)

 Hello and welcome to the tenth article of my Christmas project „12 days of Christmas“!
Ahoj a vítejte u desátého článku mého vánočního projektu „12 vánočních dnů“!

IMG_3782

Finally, we have the first collaboration. I asked Snow Fairy from the blog nickyhokniznikoutek.blog.cz that she drew two pictures. We both had a minute and one picture had to be drawn with closed eyes. Come and look at the result, which is very interesting! Once again, thank you for your cooperation and I hope it will be not the last. Sorry, but the rest of the article is currently only in Czech.
_

Konečně zde máme první spolupráci. Požádala jsem Snow Fairy z blogu nickyhokniznikoutek.blog.cz, aby nakreslila dva obrázky. Na oba jsme měly minutu a jeden musel být nakreslen se zavřenýma očima. Pojďte se podívat na výsledek, který je velmi zajímavý! Ještě jednou děkuji za spolupráci a doufám, že nebude poslední.

Enjoy it! Užijte si to!

58420_624474747568511_1134427460_n

1. úkol: Santa Claus

Nakresli postavičku Santa Clause za jednu minutu, ale nebude to tak snadné, protože tvé oči musejí být po celou dobu zavřené!

Annie: Můj Santa je opravdu velmi povedený. 😀 Vypadá, jako by ho srazily jeho vlastní sáně..

IMAG1685

Snow Fairy: Co se týče Santy, kterého jsem měla za úkol namalovat se zavřenýma očima, už po nakreslení obličeje jsem měla poněkud potíže. Spíše to nakonec vypadá jako obézní elf s ujetý obličejem. 😀

IMAG3282

2. úkol: Vánoce

Tentokrát oči zůstanou otevřené, ale čas je stejný. A téma obrázku? Nakresli to, co pro tebe znamenají Vánoce.

Annie: Vánoce pro mě znamenají hlavně klid a pohodu. Tác s cukrovím, stromeček ani vánoční filmy nesmí chybět.

IMAG1683

Snow Fairy: A co se týká úkolu namalovat za minutu, co pro mě znamenají Vánoce, tak to pro mě bylo snad ještě těžší. Pro mě znamenájí Vánoce mnohem víc, než co bych byla schopná namalovat za celý život, natož za minutu.

IMAG3281

Hodnocení

Annie: Myslím, že by má díla mohla vypadat ještě hůř. Jak se říká: Snaha se cenní. 😀 Byla to hlavně zábava a to je myslím nejdůležitější.

Snow Fairy: Ale vcelku to snad nedopadlo špatně. Teda aspoň doufám. Ale když se tak dívám na toho Santu, začíná mě spíše děsit než třeba rozesmívat. 😀 😀 Tohle bych mohla nazvat svými výtvory. Nesnažila jsem se být zbytečně moc stručná, mít na všechno víc času (čtěte neomezeně času), asi bych to zvládla líp.

2 komentáře

  • Bebe

    U hlášky, že Santa vypadá, jako kdyby ho srazily vlastní sáně jsem vyprskla smíchy 😀 😀 Obrázky jsou skvělé a tuším doma navrhnu, čím se budeme bavit za dlouhých zimních večerů :-DD

    A kdybych měla do minuty načrtnout význam Vánoc pro mou maličkost… Asi by tam taky figurovala telka s pohádkama, cukrátka a perníčky a hlavně stromeček. Bez toho si Vánoce neumím představit ani omylem. Dokonce i ten sníh jsem kolikrát ochotná oželet. Ale bez těch zbylých rekvizit to prostě nejde 🙂

    Bebe

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..