O mně

Annie handbook (manuál)

Na starším blogu jsem našla článek, který bych ráda vložila i sem. Přidala jsem i pár dalších bodů. Je poučný a předejdete mnoha nepříjemným situacím. Hlavně pro vás nepříjemným, protože pokud se jim nebudete řídit, tak vás umlátím.

(Inspirováno mojí kamarádkou Evou)

anime

1. Nemůžu chodit rychle – zkuste zpomalit a držet se mnou tempo, klidně mi nabídněte své rámě ať víte, jak rychle jít. Pokud máte s tímto nějaký problém, radši jděte pryč, já za vámi nepoběžím. (i kdybych chtěla)

2. Občas padám – nedělejte z toho vědu, zvednu se nebo vás poprosím o pomoc. Pokud nemám prasklou nějakou kost, někam si na chvilku sedneme a jde se dál. Nechci si o tom povídat, a optat se jednou jestli jsem ok, stačí.

3. Nepotřebuji se vším pomáhat – když budu chtít pomoci, řeknu si o ní. Ozvěte se kdyžtak jen, když uvidíte, že už se moc vztekám, protože mi to nejde, v tu chvíli mi je prostě jen trapné se zeptat.

4. Vynechte blbé otázky – Nemám problém vám vysvětlit, co mi je, ale nemusíme si o tom povídat půl dne a nemusíte se vyptávat, jak zvládám svůj život – blbě, ale co nadělám.

5. Jsem dospělé dítě – dávejte mi najevo, že mě máte rádi a neříkejte mi ze srandy, že to tak není .. Celkově mi moc neříkejte zlé věci, co nemyslíte vážně. Nekřičte na mě, většinou nedělám nic naschvál, řekněte to normálně a nejspíš to příště neudělám.

6. Ne, znamená NE – nenuťte mě do něčeho, co odmítnu dělat nebo mě nenuťte řešit něco, o čem mluvit nechci. Dejte mi čas, řeknu vám důvod toho všeho.

7. Berte mě jako zdravou – jen u toho trochu přemýšlejte. Taky z toho všeho nejsem nadšená a dotkne se mě blbá reakce.

8. Nepomlouvejte lidi, které mám ráda a pro jistotu ani věci. Pomlouvat Harryho Pottera v mé přítomnosti je nebezpečné.

9. Nechovejte se jako ředitel zeměkoule. Mám ráda chytré lidi, ale „chytráky“ mlátím pánvičce po hlavě.

10. Nelžete.

 

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..