O blogu

12 days of Christmas (12 vánočních dnů)

Good afternoon! Dobré odpoledne!

IMG_3782

What? Article on Saturday? Yes! It’s Christmas time, and I think it wants to add one more day to show you more. Articles will be published on Wednesday, Friday and Saturday. On Sunday remains a section ‚Week with Annie. „You can expect articles with a Christmas theme. Festive recipes, music, movies, decorations, makeup and much more. Just 12 articles until December 25! I apologize in advance to those who don’t like Christmas or even don’t celebrate them, but for me it’s one of the most popular times of the year and so I want to share my joy with you. But that’s not all! Also, It’ll be the Christmas contest for essentials waxes from Yankee candle, so keep a close watch on this blog and my Facebook, so that you won’t missed it.
Of course. You will have noticed that my web has a new coat to help us entice the pleasant atmosphere. Have a great Saturday. Make you some tea, read a book, see a movie or relax, the main thing is you need to come back soon!
_
Cože? Článek v sobotu? Ano! Je vánoční čas a podle mě to chce přidat ještě jeden den, abych vám toho ukázala víc. Články se budou zveřejňovat ve středu, v pátek a v sobotu. V neděli zůstane rubrika „Týden s Annie“. Čekají vás články s vánoční tématikou. Sváteční recepty, hudba, filmy, dekorace, makeup a mnoho dalšího. Prostě 12 článků až do 25. prosinceOmlouvám se předem těm, kteří Vánoce nemají rádi a nebo je ani neslaví, ale pro mě je to jedno z nejoblíbenějších období v roce a tak se s vámi chci o svou radost podělit. To ale není vše! Taky bude vánoční soutěž o vonné vosky Yankee candle, takže bedlivě sledujte tento blog a můj Facebook (kontakty), abyste ji nezmeškali.  Jak jste si jistě všimli i web má nový kabátek, aby nám pomohl navnadit tu příjemnou atmosféru. Mějte krásnou sobotu. Uvařte si čaj, přečtěte si knížku, podívejte se na film nebo odpočívejte, hlavně se brzy vraťte!

 Bye bye!

10702068_987636837916909_1578093014523740187_n

Jeden komentář

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..